У Вінниці найбільш незахищеним категоріям населення доставляли продуктові набори та гарячі обіди

У Вінниці найбільш незахищеним категоріям населення доставляли продуктові набори та гарячі обіди. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Для того щоб вінничани дотримувалися карантину, та не хворіли на COVID-19 у Вінниці найбільш незахищеним категоріям населення доставляли продуктові набори та гарячі обіди. Їх роздали одиноким людям похилого віку, які перебувають на обліку у Територіальному центрі соціального обслуговування, сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, та родинам з дітьми, які знаходяться під опікою і піклуванням, одиноким мамам, які виховують діток з інвалідністю. Загалом роздали 15 000 продуктових наборів та 4942 гарячих обідів.

З 26 березня у Вінниці почали розвозити безкоштовні продуктові набори найбільш незахищеним категоріям населення https://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=6795. Їх сформували завдяки підтримці вінницького бізнесу та підприємців. До доставки продуктів долучилися волонтери, громадські організації, працівники департаментів соціальної політики та адмінпослуг.

«Доставлення продуктів відбувалося у два етапи – у березні та у квітні. 6 910 продуктових наборів було роздано вінничанам, які перебувають на обліку у Територіальному центрі соціального обслуговування. 7 230 продуктових наборів було роздано особам з інвалідністю 1 групи з дитинства, дітям з інвалідністю 1 групи підгрупи А, одиноким матерям, які виховують дітей з інвалідністю, сім’ям загиблих\померлих військовослужбовців АТО\ООС, багатодітним сім’ям, одиноким пенсіонерам, сім’ям, які перебувають в складних життєвих обставинах. Ще 860 таких наборів отримали – прийомні сім’ї, дитячий будинок сімейного типу, сім’ї з дітьми, що знаходяться під опікою та піклуванням, сім’ї, що перебувають під соціальним супроводом, сім’ї, що перебувають у складних життєвих обставинах», – повідомила директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова.

Також було доставлено 4942 гарячих обідів громадянам похилого віку та особам з інвалідністю, які перебувають на обслуговування в Територіальному центрі соціального обслуговування. Обіди доставляли раз на тиждень спільно із ІТ- компанією Playtika

Попередня публікаціяМедики Вінницької центральної районної лікарні мітингують бо не побачили надбавок і захисту
Наступна публікаціяУ Вінниці рятувальники екстрено відчинили двері квартири

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я