Home Новини У Вінниці почали облаштовувати антикишені на проспекті Юності. ФОТО

У Вінниці почали облаштовувати антикишені на проспекті Юності. ФОТО

0
У Вінниці почали облаштовувати антикишені на проспекті Юності. ФОТО

У Вінниці почали облаштовувати антикишені на проспекті Юності. Про це повідомляє Вінницька міська рада. На минулому тижні розпочались роботи по облаштуванню антикишень на нерегульованому пішохідному переході по проспекту Юності, які мають покращити умови для пішоходів. Крім розширення тротуару тут будуть встановлені нові попереджувальні дорожні знаки, світловідбиваючі елементи та захисні стовпчики.

У Вінниці продовжується реалізація заходів, які спрямовані на підвищення безпеки пішоходів. Серед них – встановлення острівців безпеки, «лежачих поліцейських» тощо. Дієвими також є антикишені, які почали з’являтись у місті відносно недавно.

«Наразі на нерегульованому пішохідному переході по проспекту Юності облаштовують антикишені. Їх буде дві – з обох сторін переходу. Тут перетинають вулицю багато людей, тому такі роботи є важливими для безпеки вінничан. Завдяки цим «антикишеням» буде звужено ширину проїжджої частини, що призводить до зниження швидкості транспортного потоку та робить цей пішохідний перехід більш безпечним. Завдяки геометричним параметрам даних атникишень покращується видимість пішоходів зі сторони водіїв автотранспорту. Також дані антикишені будуть облаштовані захисними стовпчиками, які виконуватимуть захисну функцію на початку та в кінці пішохідного переходу (в місцях скупчення пішоходів)», – розповів начальник відділу ремонту об’єктів благоустрою департаменту комунального господарства міської ради Леонід Демченко.

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и на улице
На изображении может находиться: 1 человек, обувь и на улице
На изображении может находиться: небо, дерево и на улице
На изображении может находиться: 1 человек, дерево, на улице и часть тела крупным планом
На изображении может находиться: один или несколько человек, ребенок и на улице