У Вінниці з 1 травня громадський транспорт переходить на безготівкову оплату проїзду. Про це йдеться у повідомленні Муніципальної картки вінничанина.
Сплата за проїзд здійснюватиметься за допомогою Муніципальної картки вінничанина, безконтактної банківської картки та смартфоном із технологією NFC – через валідатори!
З огляду на карантинні заходи, пов’язані з розповсюдженням коронавірусної інфекції COVID-19, комунальним підприємством «Вінницякартсервіс», 21.04 об 11:00 на сторінці Facebook буде проведено онлайн брифінг.
Щоб надати вичерпну інформацію, просимо представників засобів масової інформації (до 16:00 год 20 квітня) надсилати запитання, які їх цікавлять, на електронну адресу підприємства: vinnytsiacartservis@et.vn.ua або повідомленнями на офіційну сторінку у соціальній мережі.
![](https://presspoint.in.ua/wp-content/uploads/2020/04/93185996_2570919306560496_1247425778849677312_o-1024x700.jpg)