Home Новини Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав чергову допомогу від ініціативи «СтопВірус»

Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав чергову допомогу від ініціативи «СтопВірус»

0
Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав чергову допомогу від ініціативи «СтопВірус»

У Вінниці обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав чергову допомогу від ініціативи «СтопВірус». Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Сьогодні, 16 квітня, Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав чергову благодійну допомогу від ініціативи «СтопВірус», яку привезли представники БФ «Подільська громада». Медичним працівникам швидкої допомоги передали 3000 медичних масок та 500 респіраторів, 200 захисних комбінезонів, 100 захисних щитків для обличчя, обприскувачі та дезінфікуючий засіб.

Директор Вінницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Анатолій Пірникоза каже, що наразі у них уже є запас індивідуальних засобів захисту на десять днів. Також він розповів, що громади майже усіх районів області активно допомагають працівникам швидкої медичної допомоги.

«Завдяки ініціативі Володимира Гройсмана та Сергія Моргунова «СтопВірус» ми маємо запас у межах десяти робочих днів. На сьогоднішній день цей фонд нас дуже сильно підтримує. Ми маємо певні резерви не тільки по місту Вінниці, а й по всій Вінницькій області. А в структуру екстреної медичної допомоги входить вісім станцій, 22 відділення і 31 пункт постійного базування. Приємно, що люди самоорганізувалися, дуже багато телефонують, питають що потрібно. Ми задоволені відношенням громади, сільських, селищних, міських голів до системи екстреної медичної допомоги. Люди йдуть назустріч, наприклад, Уланівська сільська рада виділила 22 тисячі, міська рада міста Хмільник 84 тисячі, міська рада Жмеринки 40 тисяч. Люди відносяться з розумінням і підтримкою не тільки на словах, а й на ділі», – говорить Анатолій Пірникоза.

Сьогодні до передачі індивідуальних засобів захисту медикам швидкої долучилися члени наглядової ради Фонду Громади «Подільська Громада» Дмитро Чаленко та Алла Власюк, яка також входить до складу наглядової ради ініціативи «СтопВірус».

«Наші лікарі мають бути захищені, і засобів індивідуального захисту для них має бути вдосталь. На жаль, є інформація від вірусологів, що ця хвороба буде повертатись, тому хай краще ці засоби захисту будуть про запас. В такий важкий час ми маємо дбати не лише про місто Вінницю, а й про всю Вінницьку область. Тому важливо, що на базі фонду «Подільська громада» була створена і започаткована ініціатива «СтопВірус». Дуже добре, що до неї долучилися не тільки відомі вінничани, а й бізнес та багато вінничан, які підтримали цю ідею. Саме така ідея і саме такі фонди показують, що ми всі разом протистіймо такій страшній хворобі», – зауважила Алла Власюк.

«Фонд «Подільська громада» давно відомий всім вінничанам, бо він постійно долучається до різноманітних благодійних проектів. Він завжди попереду і надає допомогу людям – там, де є потреба. Тому, зрозуміло, чому саме на його основі започатковано ініціативу «СтопВірус». Саме він у нашій області наразі надає посильну допомогу медичним працівникам», – додав Дмитро Чаленко.