У Вінниці повідомили про дату завершення опалювального сезону

У Вінниці повідомили про дату завершення опалювального сезону. Про це повідомляє Вінницька міська рада. На наступному тижні, у зв’язку із підвищенням середньодобової температури, у місті закінчиться опалювальний сезон 2019-2020 років.

Він пройшов в нормальному ритмі – жодних позаштатних ситуацій цієї зими не виникало. Котельні працювали стабільно, забезпечуючи городян теплом. Рішення про завершення опалювального сезону 7 квітня було прийнято сьогодні виконкомом міської ради. Винятком є заклади охорони здоров’я та соціального захисту. У них опалювальний сезон закінчиться відповідно до заявок від їхніх керівників, поданих теплопостачальним підприємствам.

Нагадаємо, що згідно з чинним законодавством, якщо середньодобова температура триматиметься на рівні восьми градусів тепла упродовж трьох діб, то опалення можна вимикати. За прогнозами синоптиків протягом наступного тижня на вінничан чекає потепління, середньодобова температура буде вище від 8 оС. Тому з 7 квітня у місті розпочнеться відключення центрального теплопостачання.

Разом з тим, вінничани продовжують боргувати перед теплопостачальним підприємством. Наразі розмір заборгованості населення становить майже 116 мільйонів гривень. Систематична несплата платіжок споживачами призводить до збільшення боргу перед теплопостачальним підприємством і як наслідок – підприємство не матиме повного об`єму коштів для сплати за ресурси, необхідні для надання послуг з гарячого водопостачання споживачам.

Наразі вінничани мають можливість розраховувати за спожите тепло та гарячу воду онлайн з допомогою електронних платіжних систем: https://pay.vn.ua/ , Приват24, Ощад24, iPay, Poirtmone, тощо. Завдяки онлайн оплаті людям не доведеться виходити з домівок, що в умовах карантину дуже важливо.

Попередня публікаціяУ Вінниці назвали дезінфікуючі препарати, які знезаражують вірусні агенти
Наступна публікаціяКарантинне онлайн інтерв’ю до Всесвітнього дня поширення інформації про аутизм, 2 квітня