Андрія Очеретного, обрано віцепрезидентом Європейської федерації Шляху святого Якова на термін 2025-2028 років. Місія цієї організації полягає у збереженні, розвитку та популяризації мережі історичних паломницьких маршрутів та їх культурної спадщини.

Це відбулося під час Генеральної асамблеї Федерації, що проходила 4-5 липня у місті Сантьяго-де-Компостела, Іспанія. Кандидатура Андрія Очеретного отримала одноголосну підтримку представників восьми європейських країн, присутніх на Асамблеї.

Президент Федерації зазначив, що ці вибори мають вирішальне значення для безперервності та лідерства організації у її зусиллях щодо збереження та просування Каміно-де-Сантьяго по всій Європі. Участь України у цьому процесі допомагає розширювати географію Шляху та залучати нові групи активістів для збереження культурної спадщини.

Обрання на цю посаду є важливим кроком у розвитку міжнародної співпраці та підвищенні престижу Вінниці на європейській арені.

 

 

Попередня публікаціяВінничанину врятували життя завдяки унікальній операції у НІССХ ім. М.М. Амосова
Наступна публікаціяПроєкт «Єднання» благодійного фонду «Маємо Жити» допомагає дружинам полеглих героїв: Зустріч у Вінниці