Проєкт «Єднання» благодійного фонду «Маємо Жити», започаткований два роки тому, продовжує підтримувати дружин загиблих героїв. Оксана Боркун та Тетяна Ваценко-Бондарева створили спільноту «Ми разом» у Facebook, яка розпочалася як маленький чат підтримки.

Сьогодні спільнота “Ми разом” об’єднує понад чотири тисячі жінок, які втратили своїх чоловіків на війні.

Благодійний фонд «Маємо Жити» опікується спільнотою дружин полеглих героїв та їхніми дітьми, надаючи юридичну, психологічну та гуманітарну допомогу. Понад 500 сімей вже отримали юридичні консультації. За підтримки фонду були реалізовані проєкти, такі як «Сто картин. Історії дружин полеглих Воїнів», тренінги та арттерапія для родин загиблих.

Керівником нового масштабного проєкту «Єднання» стала Юлія Селютіна, дружина загиблого героя та заступниця голови фонду «Маємо Жити». «Єднання» спрямоване на підтримку та спільне переживання втрати для жінок полеглих героїв через організацію офлайн-зустрічей.

«Це проєкт для підтримки, спільного переживання та зустрічі жінок полеглих героїв офлайн. Це про те, коли згорьовані вдови обіймають одна одну, підтримують, вислуховують, беруть за руку і разом стає легше», — розповіла Юлія Селютіна.

Фонд разом з волонтерами організував зустрічі в семи містах України, включаючи Вінницю, і планує розширити їх до 10 міст наступного року.

«Про нас має знати якнайбільше людей. Кількість вдів, на жаль, тільки збільшується. Згорьовані жінки не завжди можуть знайти місце для відновлення. «Єднання» — це про спільне переживання втрати, тут тепло і затишно, тут ми можемо не приховувати свої емоції, можна плакати та сміятися разом. Це простір, де завжди зрозуміють і підтримають», — зазначила Юлія.

Проєкт «Єднання» благодійного фонду «Маємо Жити» вже охопив Вінницю, Франківськ, Львів, Рівне, Житомир, Ірпінь та Ужгород.

Зустрічі відбувались у різних форматах: а природі в затишному колі жінки розповідали  свої історії, обіймались та разом плакали; у залах, де спеціалісти навчали учасниць любові до себе, красі, психологічна підтримка; формат прогулянки парком разом з дітками; майстер-класи та трансформаційні ігри.

Компанія МХП та Сергій Кудлаєнко підписали угоду з БФ «Маємо Жити».

«Ми будемо надавати підтримку ініціативі фонду та проєкту «Єднання». Для мене дуже важливо долучитись до підтримки цього проєкту, адже у цих жінок є дуже багато проблем, в яких вони самостійно замикаються, а ми не можемо собі дозволили сидіти склавши руки. У кожного Героя залишились сімʼя, діти, батьки.. це наше майбутнє, ми зобовʼязані забезпечити для них щасливе життя попри всі втрати», – зазначив Сергій Кудлаєнко.

Попередня публікаціяВінничанина обрали віцепрезидентом Європейської федерації Шляху святого Якова
Наступна публікаціяПрогноз погоди на 6 липня: Вінницю чекає ясний і безхмарний день