У Вінниці 6 липня 2024 року о 15:00 відбудеться захопливий поетичний батл у Вінницькому молодіжному центрі “Квадрат”. Це подія в рамках літературно-мистецького проєкту “Спалахи”, яка об’єднає любителів поезії та культури.

Гостей заходу чекають виступи від видатних спікерів Анастасії Дворницької та Леоніда Борозенцева. Партнерами заходу є Вінницький Народний клуб фотомистецтва “Обрій” та вокальна студія “СУЗІР’Я”, які додають своє відчуття мистецтва до атмосфери заходу.

Poetry-батл не лише конкурс, а справжнє відчуття життя через поезію. Учасники змагатимуться у форматі випадкових пар, де кожен має можливість продемонструвати свої творчі здібності на різних етапах. Кожен поет має 3 хвилини на виконання свого вірша, а переможця кожного туру визначатимуть самі глядачі.

Цей проєкт дозволить учасникам вивчити, як ефективно спілкуватися з аудиторією через мистецтво слова і показати свою поезію широкій публіці. Важливою умовою для учасників є використання виключно української мови. Вхід на захід вільний, а усі зібрані кошти підуть на підтримку Збройних Сил України.

Попередня публікаціяДружини полеглих героїв зустрілись у Вінниці в рамках проєкту “Єднання”
Наступна публікаціяЦьогоріч на Вінниччині народилося 12 малят лані європейської