На Вінниччині здійснять капітальний ремонт Козятинського міського центру первинної медико-санітарної допомоги. Планується виконання робіт з підвищення енергоефективності та модернізації закладу. Це реалізується в рамках спільного проєкту Міністерства охорони здоров’я України та Світового банку “Зміцнення системи охорони здоров’я та збереження життя (HEAL Ukraine)”.

Як повідомляється на веб-порталі МОЗ України, планується покращення енергоефективності будівлі шляхом термомодернізації стін і даху. Після цього передбачається встановлення сонячних батарей для альтернативного джерела енергії.

Впровадження цього проєкту дозволить медичному закладу зменшити витрати енергоресурсів та підвищити комфорт пацієнтів під час їх обстеження та перебування у приміщенні центру.

У межах проєкту також планується капітальний ремонт даху та цокольного поверху, встановлення блискавкозахисту, заміна вікон і дверей та інші роботи.

Завершення реконструкції Козятинського міського центру первинної медико-санітарної допомоги та відновлення амбулаторії дозволить забезпечити якісні медичні послуги для пацієнтів в сучасних умовах.

Варто відзначити, що впродовж двох років повномасштабної війни, російська агресія завдає шкоди інфраструктурі України, в тому числі руйнує або пошкоджує медичні заклади. Однак МОЗ продовжує працювати над посиленням та оновленням медичних закладів для забезпечення доступу до медичної допомоги українському населенню.

Нагадаємо, що з початку війни українські медичні заклади отримали пошкодження у різних масштабах, але деякі вдалося повністю або частково відновити.

Попередня публікаціяСьогодні на Вінниччині графіки відключень світла діятимуть з 15:00 до 23:00
Наступна публікаціяЧервоний Хрест запускає на Вінниччині пілотний проєкт на отримання мікрогранту