Сьогодні, 12 червня, на Вінниччині і в інших регіонах України заплановані графіки погодинних відключень електроенергії з 15:00 до 23:00. Такий же режим діє і в інших частинах країни.

Згідно з повідомленням від “Укренерго”, основною причиною цих заходів є наслідки шести ракетних ударів по українських електростанціях.

“Через значні пошкодження вони не можуть виробляти стільки електроенергії, як до цих атак. Щоб компенсувати дефіцит у енергосистемі, ми змушені залучати імпорт та аварійну допомогу з країн Європи. Однак через масштабність збитків ці заходи недостатні для збалансування енергосистеми, тому ми вимушені застосовувати обмеження споживання як для промислових, так і для побутових користувачів”, – пояснюють в компанії.

Відповідну інформацію щодо відключень з 15:00 до 23:00 також опублікували на сайті “Вінницяобленерго”.

Де шукати інформацію

Дізнатись, коли у вашій оселі не буде світла, можна кількома способами:

1. У розділі “онлайн графік погодинних відключень”, за допомогою пошуку по адресі можна побачити заплановані відключення (за ЦИМ посиланням).

2. Зайти в особистий кабінет на сайті АТ “Вінницяобленерго”.

3. У розділі “графік погодинних відключень” опубліковано орієнтовний графік ГПВ та інформацію щодо черг ГПВ. На сторінці за ЦИМ посиланням можна завантажити файл, знайти там свою адресу і чергу по ній. Потім – подивитись години ймовірного відключення світла у таблиці.

4. В чат-ботах: “Viber“ та “Telegram“.

Більше про різновиди графіків – ТУТ.

Попередня публікаціяВінницькі та польські рятувальники провели спільні навчання
Наступна публікаціяНа Вінниччині капітально відремонтують міську лікарню