У п’яти областях України, включно з Вінниччиною, триває набір учасників для участі в пілотному проєкті «Перезавантаження: розширення можливостей для працевлаштування» від Українського Червоного Хреста.

Про це повідомили на сайті Товариства Червоного Хреста.

До участі в проєкті запрошуються лише представники вразливих категорій населення, які мешкають у Черкаській, Миколаївській, Кіровоградській, Тернопільській та Вінницькій областях.

Люди, які бажають долучитися до проєкту, можуть обрати один із двох напрямків: пройти безкоштовне навчання або подати заявку на отримання мікрогранту для відкриття бізнесу. Одночасно брати участь в обох напрямках неможливо.

«Якщо ви обираєте безкоштовне навчання, це надає можливість здобути нову професію або підвищити кваліфікацію для кращого працевлаштування. Вимушено переміщені особи та інші вразливі категорії населення можуть отримати навички та знання, щоб швидше знайти роботу за місцем проживання. Учасники проходять підготовку та отримують емоційну підтримку, щоб стати більш затребуваними кандидатами і знайти роботу відповідно до бажаної професії, оплати та умов праці.
Або ви можете подати бізнес-план на отримання мікрогранту для відновлення втраченого чи відкриття нового бізнесу. У кожному з п’яти регіонів до 60 людей, які втратили бізнес або мають готовий план для відкриття власної справи, зможуть отримати виплати. Це стосується ВПО, ветеранів та їхніх сімей, людей з інвалідністю тощо», – зазначають на сайті організації.

Крім того, мешканці з усієї України можуть звернутися за консультацією щодо навчання, а в п’яти областях – щодо грантової підтримки на гарячу лінію Українського Червоного Хреста за номером: 0 800 332 656.

Попередня публікаціяНа Вінниччині капітально відремонтують міську лікарню
Наступна публікаціяДля вінничан проведуть безкоштовний тренінг «Правовий кемп 2.0»