Наприкінці цього тижня, 14-15 червня з 15:00 до 19:00, у молодіжному центрі «Квадрат» відбудеться дводенний тренінг «Правовий кемп 2.0», де учасники матимуть можливість дізнатися нове та закріпити свої знання.

Організатором заходу виступає представник Вінницької молодіжної ради Владислав Літвінов за підтримки відділу молодіжної політики Вінницької міської ради.

Як зазначає начальниця відділу молодіжної політики ВМР Юлія Мончак, цей захід є новою можливістю для вінницької молоді підвищити обізнаність про свої права та обов’язки.

«Тренінг розроблений для підлітків віком від 14 до 18 років за участі досвідчених юристів. Учасників очікують цікаві інтерактиви, можливість поспілкуватися з професійними правниками та приємна атмосфера», – зазначила вона.

Для участі у заході необхідно зареєструватися за посиланням, після чого учасника буде додано до телеграм-групи заходу, де буде надана вся необхідна інформація.

Довідково:

«Правовий кемп» організовано в рамках проєкту «Розвиток потенціалу молоді як агента змін через UPSHIFT у Вінницькій області», який фінансує Дитячий Фонд ООН.

Попередня публікаціяЧервоний Хрест запускає на Вінниччині пілотний проєкт на отримання мікрогранту
Наступна публікаціяВінницький краєзнавчий музей представить роботи загиблого воїна Юрія Мигуна