У польському містечку Любачів пройшов особистий чемпіонат Європи серед дорослих, юніорів та юнаків, а також міжнародні змагання “Весняний Кубок” зі спортивного радіоорієнтування.
На сторінці Вінницької міської ради повідомили, що у складі національної збірної команди України взяли участь 11 спортсменів з Вінниці. Всі вони – вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2.
Впродовж трьох днів понад 100 спортсменів із семи країн світу змагалися за першість у складних лісових масивах у чотирьох дисциплінах.
Підготував вінницьких спортсменів Заслужений тренер України, майстер спорту України міжнародного класу зі спортивної радіопеленгації, викладач МДЮСШ № 2 Сергій Зеленський.
“Високий рівень наших спортсменів підтвердили результати: п’ять золотих, п’ять срібних нагород, а також чотири бронзи,” – зазначили у міськраді.