На чемпіонаті світу з жиму лежачи та класичного жиму лежачи у місті Остін (США), збірна України з пауерліфтингу до якої входить двоє вінничан здобула вражаючий результат, встановивши світовий рекорд і завоювавши 16 медалей.

Українські спортсмени здобули 16 нагород різного ґатунку: 7 золотих, 5 срібних та 4 бронзові. Цей успіх став вагомим досягненням для нашої збірної з пауерліфтингу і підкреслив її високий спортивний рівень.

Міністерство молоді та спорту України оголосило про цей дивовижний результат на своїй офіційній сторінці.

У загальнокомандному заліку чемпіонату світу з жиму лежачи, жіноча збірна України посіла друге місце, а чоловіча – третє. Варто відзначити, що Костянтин Мусієнко став абсолютним чемпіоном світу, побивши світовий рекорд з результатом 346,5 кг у ваговій категорії до 105 кг.

У класичному жимі лежачи серед дорослих спортсменів:
– Анна Рикун, Іван Чупринко і Володимир Цатурян здобули срібні медалі;
– Богдан Бонь та Ганна Кадацька отримали бронзу.

У юнацькому заліку:
– Євгенія Гевко стала володаркою золотої медалі.

У юніорській категорії:
– Оксана Суходєєва виграла золото.

Щодо жиму лежачи:
– Оксана Мотрунчик, Іван Чупринко, Лариса Соловйова і Костянтин Мусієнко вибороли золоті медалі.
– Ганна Бутурлим та Віктор Лесковець здобули бронзу.