Сьогодні Вінниця прощається з Захисником Віктором Рогачовим

Сьогодні, 21 квітня, Вінниця проводжає в останню путь Віктора Олеговича Рогачова. Навесні 2023 році чоловік пішов на службу в Збройні Сили України. Він обслуговував безпілотні літальні апарати у складі 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади. Трагічно загинув 16 квітня, виконуючи своє бойове завдання поблизу міста Красногорівка у Покровському районі Донецької області. Останнім призначеним місцем спочинку 32-річного військового стане Алея Героїв на Сабарівському кладовищі.

Віктор Рогачов народився 30 березня 1992 року у Бахмуті. Після закінчення місцевої школи він здобув професійну освіту у Бахмутському залізничному технікумі, а потім продовжив навчання у Харківській академії залізничного транспорту, спеціалізуючись на комп’ютерних технологіях. Його наступним кроком була магістратура Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії у місті Бахмут. Після чого він працював на магістральних електромережах у своєму рідному місті, а пізніше знайшов роботу за кордоном.

Як розповіла мати загиблого Героя Ірина, звістка про повномасштабне російське вторгнення заскочила Віктора, коли він перебував в Україні у відпустці. З Бахмуту родина була змушена евакуюватися. З вересня 2022 року її новою домівкою стала Вінниця. Звідси чоловіка і призвали до війська.

«На передовій Віктор застосовував свої знання та вміння. Добре знався на комп’ютерній техніці, тож став оператором БпЛА. За 7-м місяців виконав чимало бойових завдань. Та навіть, перебуваючи у гарячих точках залишався добрим сином, який турбувався про батьків та кожний свій ранок розпочинав із короткого дзвінка до нас, щоб привітати та побажати гарного дня…»

Церемонія прощання з Віктором Рогачовим розпочнеться о 13:00 у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

О 14:00 відбудеться поховання воїна на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Глибокі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Герою!

Попередня публікаціяКуліш з куркою: традиційний рецепт з підсиленою смаковою палітрою
Наступна публікаціяВ Україні розпочали відбір проєктів ремонту культурної спадщини