У найближчу неділю, 21 квітня, о 17:00, Вінницький планетарій запрошує всіх на музичний вечір, який обіцяє бути надзвичайно захопливим. Учасники заходу матимуть унікальну можливість зануритися у світ чуттєвих мелодій на тлі космічного простору. Організатори обіцяють, що під час концерту будуть виконуватися відомі музичні композиції.

Виставка відеопроєкцій на куполі планетарію буде супроводжуватися чудовим звучанням скрипки від Юрія Кшивака та саксофона від Павла Бурського. Ця комбінація музики та візуальних ефектів дозволить кожному відвідувачеві максимально поглибитися у світ музики та відчути відпочинок і задоволення.

Організатори запевняють, що учасники події отримають незабутні враження від цього вечора. Вони закликають усіх приходити разом із друзями та родиною, щоб разом насолодитися неймовірною атмосферою та відкрити для себе нові музичні горизонти.

Актуальну інформацію про програми планетарію можна знайти на сторінці КП «Дирекція парків та дозвілля територіальної громади» у Facebook.

Для отримання додаткової інформації телефонуйте за номером: 067-431-06-11.

Звертаємо вашу увагу, що у випадку оголошення повітряної тривоги захід буде призупинено, тому всі присутні мають негайно прямувати у найближче укриття. Детальну мапу можна знайти за цим посиланням.

Попередня публікаціяУ Вінниці триває експозиція картин переможців конкурсу «Все буде Україна» у номінації «Образотворче мистецтво»
Наступна публікаціяВінницькі трансплантологи протягом кількох годин провели три трансплантації нирок