У Вінниці відбулося нагородження переможців та призерів дитячо-юнацького конкурсу патріотичної творчості «Все буде Україна!» у номінації «Образотворче мистецтво», а також відкриття виставки найкращих робіт. Це відбулося 19 квітня у холі Вінницької міської ради.

Усі роботи, які представлені на виставці, наповнені українськими мотивами та символами, а також яскравою палітрою та баченням майбутнього. Виставка буде відкрита до кінця квітня.

Усього до журі конкурсу надійшло 33 роботи. Воно складалося з представників департаменту культури Вінницької міської ради, закладів культури, а також художника, голови Вінницької обласної громадської організації «Лабораторія актуальної творчості» Олександра Нікітюка та вінницької поетеси, громадської діячки Ірини Малярської.

Одна з переможниць конкурсу, вихованка Вінницької дитячої художньої школи Марина Язовицька, поділилася враженнями від побачених картин. Вона зауважила, що знайшла натхнення для своєї роботи в українській культурі.

“Я намагалася відтворити красу нашої культури через образ дівчини з бандурою. Бандура – це символ нашої музики, нашої душі. У своїй роботі я відчувала, як важливо зберігати та підтримувати українське, і я дуже рада, що можу віддати шану своїй країні через мистецтво”, – сказала Марина.

Організатори підкреслили, що конкурс не лише спонукав дітей до творчості, але й підкреслив значення патріотизму та любові до рідної землі. Вони наголосили, що мистецтво є не лише засобом самовираження, але й потужним інструментом формування національної ідентичності та єдності.

За рішенням журі, Гран-прі конкурсу в номінації «Образотворче мистецтво» отримала Євгенія Федорчук учениця Вінницької дитячої художньої школи.

Переможцями та призерами стали:

старша вікова категорія 14-17 років:

  • 1 місце Марина Язовицька (ВДХШ),
  • 2 місце Валерія Кравцова (Вінницька дитяча музична школа № 2),
  • 3 місце Катерина Маліновська (ВДХШ);

середня вікова категорія 9-13 років:

  • 1 місце Юлія Кучинська (ВДШМ),
  • 2 місце Марія Дземух (ВДМШ № 2),
  • 3 місце Олександра Рослюк (ВДХШ).

У підсумку найталановитіші конкурсанти отримали дипломи та призи. А інші учасники – подяки та заохочувальні подарунки.

Виставка робіт буде експонуватися в холі міської ради до 29 квітня.

Попередня публікаціяУ Поліції Вінниччини прокоментували, нічну подію, коли двоє невідомих розстріляли поліцейських
Наступна публікаціяЗірки, скрипка та саксофон: Вінницький планетарій запрошує на музичний вечір