Вчора, 19 квітня, команда трансплантологів Вінницької обласної лікарні ім. М. І. Пирогова успішно здійснила три операції з трансплантації нирок за декілька годин. Про це повідомив начальник Вінницької обласної адміністрації на своїй сторінці у Facebook.

«Усі три хірургічні втручання були виконані на високому професійному рівні. Пацієнти, які очікували на операцію, отримали шанс на повноцінне життя. Родичі двох померлих пацієнтів виявили згоду на посмертне донорство, що дозволило врятувати життя іншим хворим», – зазначив Сергій Борзов.

Він також висловив подяку фахівцям Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова та особисто академіку Національної академії медичних наук України Василю Лазоришинцю за їхню фахову підтримку та спільну роботу під час важливих операцій.

Також він підкреслив, що цього року вже проведено шість трансплантацій відповідно до даних Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М. І. Пирогова. Ця лікарня посідає 6-те місце серед усіх медичних закладів України, які займаються трансплантацією нирок, печінки та серця.

«Я пишаюся нашими лікарями! Швидкого одужання прооперованим пацієнтам», – додав Сергій Борзов.

Попередня публікаціяЗірки, скрипка та саксофон: Вінницький планетарій запрошує на музичний вечір
Наступна публікаціяВінничан запрошують на майстерклас із розпису традиційної великодньої писанки