Сьогодні, 13 квітня, місто Вінниця виражає свою повагу і скорботу за загиблим Героєм України, нашим земляком Олегом Каргальсковим. Він був водієм-механіком танку та віддав своє життя захищаючи нашу країну. Останній бій прийняв під містом Курахове, що у Донецькій області.

Олег Васильович народився 12 жовтня 1978 року в селі Осична Хмільницького району Вінницької області. Отримавши освіту в місцевій школі, він продовжив навчання в технікумі та університеті у місті Вінниця. Після закінчення навчання пройшов військову службу, а потім працював майстром з виготовлення дверей.

“Мій чоловік був дуже спритним майстром, він майже все робив своїми руками, відремонтувавши навіть наш будинок”, – розповідає дружина загиблого воїна, Інна.

21 вересня 2023 року Олега Васильовича мобілізували. Він брав участь у бойових діях у складі 4-ї танкової бригади, а потім перевели до танкового батальйону 33-ї окремої механізованої бригади, де служив водієм-механіком танка.

Він брав участь у боях у Харківській, Донецькій та Запорізькій областях. Олег Васильович загинув поблизу міста Курахове у Донецькій області 9 квітня 2024 року.

Поклоніння за загиблим військовим розпочнеться 13 квітня о 9:30 за адресою проїзд Калиновий, 5. О 10:30 відбудеться відспівування у костелі св. Діви Марії Ангельської. О 12:00 Героя поховають на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

 

Попередня публікаціяУ Вінниці відбудеться рекрутинговий захід “Обирай сам Навчання, Служба, Підтримка”
Наступна публікаціяУ Вінниці 19 квітня розпочнеться додаткова реєстрація на участь у Програмі «Муніципальне житло»