Усі, хто цікавиться можливістю служби у Збройних Силах та бажає долучитися до захисту Батьківщини, запрошуються на захід “Обирай сам. Навчання. Служба. Підтримка”, який відбудеться в місті. В рамках цієї події буде проведено благодійний концерт на підтримку ЗСУ, а також відбудеться фотовиставка “Вони обрали самі”.

Це вже другий захід “Обирай сам”, який відбудеться у Вінниці цього року. Перший відбувся наприкінці лютого.

Головна мета заходу – налагодити ефективну комунікативну та інформаційну роботу з цивільним населенням щодо проходження військової служби за контрактом або призовом по мобілізації та вступна кампанія 2024 у військові навчальні заклади ЗСУ. Повістки під час заходу обіцяють не роздавати.

На заході буде можливість поспілкуватися з представниками військових підрозділів та отримати відповіді на свої запитання. Також представники військових навчальних закладів розповідатимуть абітурієнтам про умови вступу та різні спеціальності.

Ветерани війни зможуть дізнатися, де можна отримати підтримку для себе та сім’ї, а також про можливості працевлаштування. Усі бажаючі також матимуть можливість отримати юридичні консультації та відвідати благодійний концерт для підтримки ЗСУ.

Для отримання додаткової інформації та запису на захід, звертайтеся за номерами телефонів: 097-953-60-32 та 093-497-02-37.

У випадку оголошення повітряної тривоги учасники заходу мають пройти до найближчого укриття. Якщо ви вагаєтеся щодо вибору військової спеціальності чи бригади, або маєте питання, на які ніхто не може відповісти, приходьте на інформаційний захід “Обирай сам”!

Попередня публікаціяУ Вінниці відбудеться медичний огляд дітей лікарями клініки «ОХМАТДИТ»
Наступна публікаціяСьогодні у Вінниці прощаються з захисником Олегом Карагальсковим