Під час засідання виконавчого комітету у Вінниці нагородили підполковника Повітряних Сил ЗСУ, пілота Олексія, спеціальною відзнакою “За мужність та відвагу”. Прізвище цього бійця не було розголошено. Інформація про цю подію розміщена на сайті Вінницької міської ради.
У міськраді повідомили, що підполковник-вертольотник, що служить у складі однієї з авіаційних бригад, здійснив майже півтисячі успішних бойових польотів. Олексій працює вертолітником в одній з авіаційних бригад Повітряних Сил ЗСУ. У 2007 році він закінчив Харківський університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, отримавши повну вищу освіту за спеціальністю “Бойове застосування та управління діями підрозділів (частин, з’єднань) авіації”, та почав службу в авіаційній бригаді Повітряних Сил ЗСУ.
Захищаючи свою Батьківщину у протистоянні з Росією, Олексій приєднався до служби у 2015 році. Починаючи з початку повномасштабного вторгнення ворожих військ, він успішно виконав майже півтисячі спеціальних бойових польотів, з них п’ята частина — бойові польоти на ураження наземних цілей противника.