Офіс туризму Вінниці оголошує старт сертифікованого курсу з гідівської справи з 1 березня. Програма включає теорію та практику від кваліфікованих лекторів і досвідчених екскурсоводів. Заняття проводитимуться щоп’ятниці та щосуботи в Туристичному хабі “Visit Vinnytsia”. Випускники отримають можливість співпрацювати з Офісом туризму.
Проєкт є логічним розвитком попередніх освітніх заходів, розпочатих у 2019 році. Рекордні показники туристичного сезону-2023 свідчать про збільшення попиту на внутрішній туризм у Вінниці.
“Школа гідів та амбасадорів” спрямована на виховання локальної ідентичності та популяризацію культурної спадщини міста.
Програма реалізується разом з провідними навчальними закладами. Учасниками можуть стати практики та новачки віком від 18 років.
«Амбасадор Вінниці» — безоплатна програма, що міститиме в собі курс лекцій з історії, культури та архітектури Вінниці. Група буде формуватися у складі 10 осіб (в т. ч. 5 місць для соціально вразливих категорій вінничан та ВПО), яких організатори відбиратимуть за мотиваційними листами. Заповнити та надіслати мотиваційний лист можна за посиланням: https://forms.gle/aFJ9CcyL8UdCsvZj7
Інші два модулі передбачають оплату за навчання. «Гід. Базовий курс» (не містить блоку практичної підготовки) вартуватиме 2900 грн. Зареєструватись можна за посиланням: https://forms.gle/1nAnLyTTJjPVqqS19
А «Гід. Повний курс» коштуватиме 4900 грн. Це найбільш інтенсивний, різноманітний і водночас найбільш повний фаховий курс, що відповідає вимогам ДСТУ EN 15565:2016 (міжнародний стандарт навчання гідів на 600 годин). Навчання дозволить набути цікаву і затребувану нині професію, а саме: опанувати майстерність гіда (екскурсовода), отримати досвід створення власних авторських екскурсій для різних цільових груп. Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/Dcm5oYh5tpqezygw6
Заняття відбуватимуться щоп’ятниці (17:00-21:00) та щосуботи (12:00-17:00). Стартує проєкт 1 березня. Контакти і довідка: Офіс туризму Вінниці: + 38 096 775 67 95 або vinnytsia.tourism@gmail.com