Головного сержанта роти протитанкових ракетних комплексів з Вінниччини Аллу Хаврун нагородили нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ «Золотий хрест».
Про це повідомляє Тульчинська РДА у Фейсбуці.
Алла Михайлівна — жителька с. Тернівка Крижопільської громади Тульчинського району, служить головним сержантом роти протитанкових ракетних комплексів 56 окремої мотопіхотної бригади.
![](https://presspoint.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_6315-768x1024.jpeg)
«Бажаємо завжди домагатися бажаного, бути попереду, перемагати. Успіхів Вам у службі, Алло Михайлівно, нехай всі вершини завжди підкоряються з легкістю. Ви наша гордість. Дякуємо за міцність, за те, що бережете нашу державу й усіх нас. Бажаємо якнайскорішої перемоги та повернення у рідну домівку». – ідеться в повідомленні.