З 31 січня освітній процес у Жмеринці відбуватиметься дистанційно, усі ліцеї тимчасово перейдуть на віддалений формат навчання.
Про це повідомляє Жмеринська міська рада.
Таке рішення ухвалили у зв’язку зі зростанням кількості хворих на грип та ГРВІ в освітніх закладах міста, повідомили в управлінні освіти Жмеринської міської ради.
«З метою розриву епідемічного ланцюга розповсюдження інфекції та кількості захворювань серед учнів та педагогів освітніх закладів Жмеринки навчання з 31 січня до 9 лютого проходитиме у форматі дистанційного навчання» – акцентували в управлінні освіти Жмеринської міської ради.
У зв’язку зі зростанням кількості хворих на грип та ГРВІ цього тижня два ліцеї уже змінили очне навчання на дистанційне, тепер і решта ліцеїв міста перейдуть на навчання в онлайн форматі.
У ситуації, що склалась, важливо обмежити скупчення дітей в організованих колективах та зберегти їхнє здоров’я.