У Вінниці молодь запрошують на інтерактивний семінар “Профорієнтація: як зробити правильний вибір?”

  Молодь міста запрошують дізнатися секрети успішної профорієнтації на інтерактивному семінарі. Він відбудеться сьогодні, 26 січня, о 16:00 у VinSmart центрі, який знаходиться за адресою: вул.Стельмаха, 25.

  У сучасному світі, де вибір професії є одним із найважливіших кроків у житті кожної людини, інтерактивний семінар «Профорієнтація: як зробити правильний вибір?» стає цікавою можливістю для підростаючого покоління отримати цінні поради та відкрити нові перспективи. Організатором заходу є відділ молодіжної політики ВМР та VinSmart центр.

  Під час семінару в молоді буде можливість ознайомитися з різноманітністю професійних галузей та обговорити свої інтереси та мрії. Заходом керуватимуть професіонали, які нададуть учасникам необхідні інструменти та поради стосовно вибору майбутньої кар’єри.

  За словами організаторів, на зустрічі учасники дізнаються:

  • як розкрити свої здібності та інтереси;

  • як ознайомитися з різними професіями;

  • як пройти тести на професійну орієнтацію;

  • як спробувати себе в різних професіях, тощо…

  Спікерка заходу – досвідчена профорієнтологиня Інна Буряк, яка допоможе зробити правильний вибір професії. Участь у семінарі безкоштовна, реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScWC82NJBknMEkmKjiLG8er-SYfqC3yB2-803N7BvqP5U6JqQ/viewform

  Попередня публікаціяВінничан запрошують подавати заявки на Національний конкурс «Благодійна Україна – 2023»
  Наступна публікаціяНа Вінниччині зафіксовано понад півтори тисячі хворих на грип та ГРВІ