Офіс Туризму Вінниці разом з гідесою Альоною Сазоновою запрошують вінничан відвідати захоплюючу екскурсію «Контрасти», де поєднаються різні види мистецтва різних епох. Ви побачите минуле та сьогодення Вінниці в одному проєкті.
Про це повідомляють Туристичні новини Вінниччини.
Захід відбудеться 26.01.2024 о 16:00.
Місце початку екскурсії: вул. Театральна, 13 (Вінницький академічний музично-драматичний театр ім. М. Садовського)
Вартість: 380 грн. *у вартість входить десерт та чаювання
![](https://presspoint.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_5977-768x1024.jpeg)
Ми об’єднали 3 локації з неймовірною енергетикою та багатою культурою.
Перша зупинка: Вінницький академічний музично-драматичний театр ім. Миколи Садовського, перші камені якого закладені в далекому 1910 році відомим архітектором Григорієм Артиновим.
Друга зупинка: Артпростір «Етночари»- місце для спілкування, творчості, збереження існуючих і створення нових традицій.
Третя зупинка: концептуальна арткав’ярня «Синій кактус» – місце, де відбуваються музичні перформанси та виставки, місце з запашною кавою та смачними вінницькими смаколиками.
Реєстрація обовʼязкова, кількість місць обмежена.