У VinSmart центрах Десни та Вінницьких Хуторів стартували безкоштовні гуртки з вивчення англійської мови для дітей віком від 3 до 8 років. Гуртки відкрилися в межах Вінницької міської об’єднаної громади та вже зібрали понад 50 дітей у три різні групи.
Про це повідомляє Вінницька міська рада.
Мета цих гуртків – створити цікаве та доступне місце для всебічного розвитку молодших школярів. Досвідчені викладачі проводитимуть заняття з орфографії, лексики, вимови та граматики, стимулюючи учасників використовувати англійську мову у практичних ситуаціях.
Планується використання інтерактивних ігор та діалогів для покращення комунікативних навичок.
Староста Деснянського старостинського округу Галина Обливач зазначила великий попит на гурток англійської мови в селищі, тож відкриття цього напрямку діяльності було довгоочікуваним.
Зараз гурток працює двічі на тиждень, і більше 50 дітей вже приєдналися до занять.
Директор КЗ “Центр підліткових клубів за місцем проживання” Дмитро Мира вважає, що нові напрямки допомагають розвивати молоде покоління у сучасних умовах.
Староста Вінницько-Хутірського округу, Владислав Кривешко, підкреслив, що гурток з англійської мови вже має великий успіх серед дітей, і наголосив на важливості вивчення англійської як навички, необхідної для майбутнього.