Народна артистка Наталя Могилевська відвідала село Марківка на Вінниччині, де жив і працював автор всесвітньо відомого “Щедрика” – композитор Микола Леонтович. Вона завітала до музею-будинку Леонтовича, де родина композитора колись проживала.
Світлини опублікували на сторінці музею.
Співачка також виступила з концертом “Я вдома” в Теплику. Перед виступом вона відвідала музей-будинок, де жила родина композитора, який створив найвідомішу у світі різдвяну мелодію Carol of the bells.
Могилевська навіть заспівала “Щедрика”.
![](https://presspoint.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_6021.jpeg)
Завідувачка музею Ольга Прокопенко розповіла, що враження від зустрічі були дуже приємні, і співачка виявилася щирою та доброзичливою.
«Я була дуже рада зустрічати у нас Наталю Могилевську. Перші враження дуже приємні – щира, доброзичлива. Але найбільше, що мене вразило, Наталя, коли йшла до музею, на площі заспівала «Щедрика», – поділилась завідувачка музею Ольга Прокопенко.
![](https://presspoint.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_6022-768x1024.jpeg)
У музеї зберігаються листи, які Микола Леонтович писав своїй дружині. Важливо відзначити, що саме у цьому селі Леонтовича застрелив чекіст 103 роки тому, коли той працював над оперою, яку так і не встиг завершити.