Вінницький офіс туризму анонсує серію пішохідних мандрівок: «Вінниця – місто затишку та рівноваги»

  Офіс туризму Вінниці у 2024 році розпочинає новий соціальний проєкт «Вінниця – місто затишку та рівноваги». Так, кожну третю неділю місяця вінничанам та гостям міста анонсуватимуть безкоштовні екскурсійні програми.

  Про це повідомляють Туристичні новини Вінниці.

  Це будуть пішохідні мандрівки, під час яких можна дізнатися про історію, архітектурні памʼятки та «родзинки» нашого міста.

  Перша екскурсія відбудеться вже наступної неділі, 28 січня, «Вінниця за 100 хвилин» з Альоною Сазоновою. Початок – о 12:00.

  «Дізнаєтеся про Вінницькі Мури та підземелля, насолодитеся неймовірною красою наших храмів, побуваєте в самому серці європейської Вінниці та почуєте все про її архітектурні шедеври, почуєте все про видатного зодчого Поділля, який кардинально змінив обличчя міста над Бугом», – йдеться у формі реєстрації.

  Для участі потрібна реєстрація за ЦИМ посиланням. Зазначено, що пріоритет реєстрації надається вразливим категоріям населення. Це насамперед військовослужбовці, учасники бойових дій, сім’ї військовослужбовців, діти-сироти, а також сім’ї загиблих Героїв. 

  Попередня публікаціяЯк зробити шашлик соковитим
  Наступна публікаціяНа Вінниччині провели аукціон на якому зібрали понад 50 тисяч на підтримку ЗСУ