У Ладижині заклади освіти організували благодійний аукціон, на якому зібрали 50 120 грн на підтримку ЗСУ. Виручені кошти спрямують на ремонт двох автівок для військових, а також на придбання зарядної станції для захисників 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка.
Про це повідомила Ладижинська міська територіальна громада.
«Розписані та декоровані освітянами гільзи від великих та маленьких снарядів, картини, ляльки, кухонне приладдя, зроблене з боєприпасів, та патріотичні сувеніри, створені маленькими ладижинцями – лоти аукціону були на будь-який смак», – йдеться у повідомленні.
![Аукціон](https://presspoint.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_5937.jpeg)
На захід завітало понад 50 містян. Провів аукціон начальник відділу освіти Юрій Журба. За годину всі лоти були розпродані. Найдорожчим з них стала гільза, придбана за 5 тис. гривень Павлом Сандулом, керівником ПрАТ «Біолік».
На початку заходу виконуючий обов’язки міського голови Олександр Коломієць привітав присутніх та подякував за те, що долучились до важливої справи підтримки армії.
![](https://presspoint.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_5936-768x1024.jpeg)
«Значення благодійних аукціонів важко переоцінити, адже не всі запити вдається закрити з місцевого бюджету. В таких випадках дуже виручають кошти, отримані під час благодійних заходів. Я дякую всім, хто причетний до створення лотів та організації аукціону. Разом до Перемоги!» – зазначив очільник громади.