А що цікавого відбулося впродовж дня?

  Головний конкурент Дональда Трампа від республіканців Рон ДеСантіс зняв свою кандидатуру з президентських виборів у США.

  Про це повідомляє CNN.

  За його словами, у його кампанії немає чіткого шляху до президентського успіху.

  СБУ оголосила в розшук керівника забороненої в Україні Комуністичної партії Петра Симоненка, який «хлібом-сіллю» зустрічав російських заарбників на Київщині.

  Відповідне оголошення оприлюднено на розшуковому сервісі МВС.

  Зазначається, що Симоненко зник 19 серпня 2023 року. Раніше СБУ повідомило йому про підозру. Адже у період окупації Київщини він звернувся до вищого військово-політичного керівництва росії щодо його “евакуації” до країни-агресора.

  У Смоленській області Росії був атакований авіаремонтний завод. Підприємство займається виробництвом та ремонтом озброєння, авіаційної та військової техніки.

  Про це повідомили джерела у спецслужбах.

  Цієї ночі також був атакований завод Щегловський вал у Тулі. Там виробляють зенітно-ракетні комплекси “Панцир-С” і “Панцир-С1”. За даними джерел, це була планова робота Головного управління розвідки Міноборони України.

  Попередня публікаціяКольори волосся, які будуть у тренді у 2024 році 
  Наступна публікаціяВолонтери в селі Перепільчинці, які виготовляють енергетичні батончики для ЗСУ отримали нове обладнання