Волонтери в селі Перепільчинці, які виготовляють енергетичні батончики для ЗСУ отримали нове обладнання
Від
-
Родина на Вінниччині яка виробляє енергетичні батончики для військових отримала в подарунок дегідратор і вакууматор його їм привезла народний депутат України Лариса Білозір.
Про це вона розповіла, на своїй фейсбук сторінці та оприлюднила відео в якому і сама долучилась до виготовлення смаколиків.
«Неймовірні українці, які вміють гуртувати всіх навколо однієї мети-допомоги нашим ЗСУ та наближення перемоги! Юрій та Неля Мельник з села Перепільчинці, які протягом двох років волонтерять та готують разом з односельцями смачні страви для наших захисників!
Долучилися до розширення їх діяльності, забезпечивши дегідраторами та вакууматором для сушки та розфасовки сухофруктів, енергетичних батончиків, сухих борщів та мʼясних виробів!
За словами пані Лариси, напередодні вона завітала до їх волонтерського “штабу” та активно долучилася до приготування “енергетичних” батончиків для наших захисників. Частина вже поїхала до 135 окремий Батальйон Територіальної Оборони», – розповіла Лариса Білозір.
Про візит Лариси Білозір та голови Шаргородської ОТГ Володимира Барецького розповіла на своїй ФБ сторінці волонтерка Неля Мельник.
«Сьогоднішні енергетичні батончики по – особливому енергетичні. Адже сьогодні їх допомагали готувати народний депутат України Лариса Білозір та міський голова Шаргородської ОТГ Володимир Барецький.
Працюємо згуртовано задля перемоги.
Не втомлюємося робити ДОБРО, адже воно обов’язково ПЕРЕМОЖЕ», – йдеться в дописі.
VOLKANOV у суботу з великим концертом «Тебе знайшов» у Вінниці!
27 липня о 18.00 у PIROGOV SKY, просто неба у музеї-садибі Пирогова, буде багато романтики,...