Home Новини Майстер-клас із малювання для підлітків: як у Вінниці діти розслаблялися та творили

Майстер-клас із малювання для підлітків: як у Вінниці діти розслаблялися та творили

0
Майстер-клас із малювання для підлітків: як у Вінниці діти розслаблялися та творили
арттерапевтичний майстер-клас

У Вінниці відбувся захоплюючий арттерапевтичний майстер-клас, спрямований на розвиток творчих здібностей та вираження емоцій серед підлітків.

Про це повідомила Вінницька міська рада.

Діти віком від 12 років мали можливість відчути свободу у творчості, фантазувати та розслабитися, не задумуючись над кожним штрихом.

Захід, який відбувся в просторій залі Вінницького літературно-меморіального музею імені Михайла Коцюбинського, залучив багато дітей, які з інтересом вивчали нову техніку малювання. Під час майстер-класу діти експериментували з фарбами, створюючи абстрактні картини на ватманах за допомогою яскравих кольорів та своєї фантазії. Невід’ємною частиною процесу стали мильні бульбашки, які додавали творчому процесу легкість та непередбачуваність.

Арттерапія, яка базується на творчості, виявилася ефективним інструментом для стимулювання емоційного вираження та зняття стресу серед дітей. Викладачка вінницької дитячої художньої школи Людмила Бондар детально розповіла про особливості роботи з новою технікою та вказала, що вона допомагає не тільки розвивати творчість, але й зцілюватися та надихатися на нові звершення.

Одна з учасниць майстер-класу, Марія, поділилася своїми враженнями, зауваживши, що під час творчого процесу вона вдалося розслабитися та відчути свободу в творенні без необхідності аналізувати кожен рух пензля.

Використовуючи рожевий та чорний кольори, Марія створює вишукані та естетично привабливі роботи, які планує подарувати своїй подрузі-музикантці.

Арттерапія виявилася не лише творчим заходом, але й можливістю для дітей відчути радість від творення та виразити свої почуття через мистецтво. Захід отримав позитивний відгук як серед учасників, так і серед організаторів, наголошуючи на важливості підтримки та розвитку творчих здібностей серед дітей та підлітків.