Home Новини У Вінницькій області відбулося свято “Таланти Поділля – 2023”

У Вінницькій області відбулося свято “Таланти Поділля – 2023”

0
У Вінницькій області відбулося свято “Таланти Поділля – 2023”
Таланти Поділля

Сьогодні у Вінниці пройшло захоплююче обласне свято “Таланти Поділля – 2023”, яке визнало та відзначило найкращих учасників всеукраїнських конкурсів, олімпіад та змагань, а також вчителів, які зробили важливий внесок у їхні досягнення.

Про це повідомляє Вінницька обласна військова адміністрація.

У заході взяли участь Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна, народна депутатка України Ірина Борзова та Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Вони вручали почесні грамоти обласної військової адміністрації та обласної Ради, а також грошові винагороди призерам конкурсів та їхнім наставникам.

Звертаючись до молоді, народна депутатка України Ірина Борзова підкреслила: “Неймовірно рада бачити талановитих учнів, студентів, і, найголовніше, – переможців. У тому, що ви талановиті, немає жодних сумнівів. Бути переможцем – це не лише про талант, а й про працелюбність. Переможцями стають, коли є синергія – талант, підтримка і працьовитість. Шана і подяка педагогічними працівникам, батькам і вам, молодим людям. Ви є нашим найкращим сьогоденням і нашим майбутнім”.

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна висловила вдячність та підтримку учням, які, незважаючи на важкі часи для України, продовжують активно навчатися та розвиватися: “Ви продовжуєте навчатись, коли в державі триває війна. І я переконана, що саме задля таких ваших перемог наші військові продовжують тримати фронт”.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий підкреслив, що “Таланти Поділля” – це наші скарби, і вони роблять важливий внесок у майбутнє України: “Бажаю кожному жити, творити, працювати та бути щасливими в мирній Україні”. Всі присутні отримали заслужені нагороди та висловили побажання новим здобуткам та перемогам.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here