Home Новини На Вінниччині відбувся Всеукраїнський дебатний турнір «Кубок Фенікса»

На Вінниччині відбувся Всеукраїнський дебатний турнір «Кубок Фенікса»

0
На Вінниччині відбувся Всеукраїнський дебатний турнір «Кубок Фенікса»
Кубок Фенікса

Сьогодні у Вінниці завершився захоплюючий Всеукраїнський дебатний турнір “Кубок Фенікса”, який виявився ефективним комунікаційним майданчиком для молоді з усієї України. Захід, який проводився у Вінницькій обласній раді, був призначений допомогти молоді подолати психологічні наслідки війни, зосереджуючись на багатосторонньому аналізі ситуацій та темі переродження та ментального відновлення.

Про це повідомили у Вінницькій ОВА.

Понад 60 учасників з різних куточків України прийняли участь у турнірі, який також включав обласний етап. Для команд з Вінницької області проводилися окремі відбіркові раунди, а також був розроблений окремий трек із півфіналом та фіналом.

У фіналі обласного треку змагалися чотири команди: “Пироговці”, “Субота 11-е”, “Трубка Черчилля” та “Геліос”. Після напружених обговорень та аналізу ситуацій, команда “Трубка Черчилля” визнана переможцем обласного треку “Кубка Фенікса”.

Захід був успішно проведений Громадською організацією “Сет Ап” за підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики ОВА. “Кубок Фенікса” виявився не лише інтелектуальним викликом, але й чудовим інструментом для підтримки молоді в подоланні викликів, пов’язаних із психологічними наслідками війни.