Home Новини Вінницю відвідала команда медиків з Франції

Вінницю відвідала команда медиків з Франції

0
Вінницю відвідала команда медиків з Франції
медичних фахівців

Вчора, 8 листопада, до Вінниці завітала делегація медичних фахівців із французького міста Нансі. Під час візиту, закордонні лікарі взаємодіяли з представниками місцевої влади та лікарями Вінниці, а також відвідали Вінницьку міську клінічну лікарню №1. Крім того, члени делегації передали різноманітні розхідні матеріали, включаючи внутрішньовенні системи, фільтри для апаратів ШВЛ, розчини для парентерального харчування та медикаменти.

Про це повідомила Вінницька міська рада.

Під час візиту до лікарні, французькі медики мали можливість познайомитися з умовами надання медичної допомоги та обстеження пацієнтів, а також обмінятися досвідом з колегами з Вінниці. Крім того, їм продемонстрували гінекологічний кабінет з безбар’єрним доступом та розповіли про заходи інклюзивності, які впроваджені у медичних закладах міста.

Галина Якубович, заступниця міського голови, підкреслила, що обмін досвідом та співпраця з Нансі буде корисною для розвитку медичної сфери Вінниці. Вона також наголосила на планах установити побратимські відносини між містами.

Департамент охорони здоров’я ВМР відзначив, що ця співпраця буде важливою як для вінницьких медиків, так і для їхніх французьких колег. Директор департаменту, Олександр Шиш, відзначив, що обмін досвідом в умовах війни може бути особливо корисним, особливо у напрямку реабілітації.