Home Новини Спортсмени з Вінниці вибороли шість медалей на міжнародному турнірі з греко-римської боротьби

Спортсмени з Вінниці вибороли шість медалей на міжнародному турнірі з греко-римської боротьби

0
Спортсмени з Вінниці вибороли шість медалей на міжнародному турнірі з греко-римської боротьби
міжнародного турніру

Нещодавно Вінницькі спортсмени повернулися з престижного міжнародного турніру з греко-римської боротьби серед юнаків, присвяченого пам’яті Владислава Байорка. Змагання відбулися у місті Краків, Польща. Вінничани на цих змаганнях вибороли 6 медалей: дві золоті, дві срібні та дві бронзові. У підсумку вони посіли третє загальнокомандне місце.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Команда складалася з вихованців міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи “Вінниця”, спортивного клубу “Лідер” та школи вищої спортивної майстерності. Тренували їх Вячеслав Орлюк, Ігор Петрик та Валерій Білуха.

Вячеслав Орлюк повідомив, що у турнірі брали участь понад 300 спортсменів з країн, таких як: Україна, Німеччина, Чехія, Угорщина, Словаччина, Польща, Данія, Норвегія.

“Це були престижні міжнародні змагання з високою організацією та цікавим форматом. Кожного спортсмена перед виходом на борцівський килим представляли. Також акцентували увагу на тому, що ми з України та висловлювали нам слова підтримки – це дуже мотивувало гідно представити нашу державу”, – заявив тренер-викладач Вінницької міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи “Вінниця” Вячеслав Орлюк.

Серед його вихованців на змаганнях відзначилися Андрій Вітковський та Ілля Орлюк, які вибороли золоті медалі. Дві срібні нагороди дісталися Даіїлу Демковичу та Захару Заєць. А бронзові медалі отримали Максим Мірошник та Денис Вітковський. Нікіта Демченко випав з четвертого місця.

“Це були перші міжнародні змагання для Нікіти, він провів гідні поєдинки із сильними суперниками. Ми намагаємося привчити наших вихованців до того, що тут немає переможених. У якійсь сутичці може перемогти один борець, в іншій – інший, але поки ти борешся – ти непереможний”, – підкреслив тренер.

Також вінничани мали можливість прогулятися центральною частиною Кракова та приєднатися до мирної акції на підтримку нашої держави – “За соборну Україну”.

“Ми вдячні нашим Збройним силам України за можливість тренувати, навчати та розвивати спортивну галузь у нашому місті”, – наголосив Вячеслав Орлюк.

У найближчих планах наших хлопців з греко-римської боротьби – міжнародні змагання у столиці Молдови та литовському місті-побратимі Паневежисі.

Голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський підкреслив, що юні борці формують свою силу та характер на турнірах різного рівня та знову доводять, що вони цілеспрямовані та амбітні в досягненні спортивних ціл