Home Відео Вінничани відправили на передову два повних комплекти медичного спорядження для бойових медиків

Вінничани відправили на передову два повних комплекти медичного спорядження для бойових медиків

0
Вінничани відправили на передову два повних комплекти медичного спорядження для бойових медиків

Команда волонтерського центру «Вінниця» систематично займається відновленням медичного спорядження бойових медиків з Вінниччини. Вони невтомно комплектують медичні рюкзаки як для медиків «медеваку», так і для медиків, які працюють на полі бою.

Ціна порятунку життя, ось що таке наявність спорядження бойового медика. За словами очільниці волонтерського центру «Вінниця» Олени Стеценко, все необхідне найвищої якості закуповують, як в Україні, так і за кордоном. Вартість одного комплекту може складати від 20 до понад 50 тисяч гривень залежно від ділянки, яку забезпечує медик.

Наразі два повних комплекти медичного наплічника їдуть для вінничан, бойових медиків. Придбати ці комплекти, для відновлення втраченого спорядження, зголосився Керівник ГО «Ми-Вінничани» у м. Вінниця Сергій Кудлаєнко.

«Сьогодні виникла така проблема і запит від наших медиків, про те щоб забезпечити такими наплічниками, які включають надзвичайно важливі медикаменти. Які дадуть можливість рятувати життя наших військових. Тому ми доєднались до таких людей — небайдужих, адже вони сьогодні витрачаючи власний час і ресурси роблять усе, що наша Перемога настала, як найшвидше.

Я хочу звернутись до наших партнерів, до громадських діячів, до публічних осіб, до бізнесу, щоб вони підтримали цих небайдужих людей. Це справжні патріоти, які об’єднались і сьогодні надають так допомогу», – наголошує Сергій Кудлаєнко.

Команда волонтерського центру «Вінниця» на 60% складається з діючих медпрацівників різних спеціалізацій. Втім, ідеальну комплектацію для бойового медика напрацьовували на досвіді, адже все це спорядження має свої властивості. До прикладу, оклюзійні наліпки найкращі іноземного виробництва, як і стегнові турнікети, а кровоспинні хорошої якості є українського виробництва. Спеціальні наплічники відшивають також саме в Україні, на підприємстві, яке відає їх волонтерам за ціною витратних матеріалів.

Волонтерство особисто для пані Олени почалось у 2014 році, від тієї пори довелось багато чому навчитись на досвіді. На сьогодні, волонтери центру «Вінниця» обрали один з найскладніших напрямків допомоги, адже від якості комплектації наплічника бойового медика залежить життя пораненого бійця.

«Ми займаємось комплектуванням витратних медичних матеріалів медичних груп, груп евакуації, бойових медиків і доукомплектуванням стабілізаційних пунктів. Ми займаємось в основному тактичною медициною, частково іноді та загальною медициною без медтехніки.

На цей час, в більшості випадків, комплектуємо спорядження бойових медиків, тих які безпосередньо знаходяться в зоні бойових дій. Вони зараз мають досить велике навантаження і мають велику кількість втрат майна. Яке потрібно дуже швидко відновлювати. Тобто наша задача, скоротити максимально термін відновлення цього майна.

Сьогодні ми відправляємо два наплічники для бойових медиків, наших земляків вінничан. Один з них, це медик 126 бригади 2 бат, він знаходиться на Херсонському напрямку, дуже гарячому зараз. На жаль він втратив свій наплічник і ми будемо його відновлювати разом з повною комплектацією.

І другий наплічник поїде, після того, як медик його втратив, для медика на Донецькому напрямку, бойовому медику 59 бригади 9 бат», – розповідає вкладаючи останній реманент в коробку пані Олена.

В коробки, які їдуть бойовим медикам крім необхідного для порятунку життів, додають і необхідне для психологічної підтримки, це листі та малюнки від вінницьких дітлахів, а також пряники у вигляді голубів та сердець, які прикрашали діти.

Долучитись до допомоги можна написавши за адресою: volunteercenter.vinnitsia@gmail.com