Home Новини Українські війська перекинули бронетехніку на лівий берег Херсонщини

Українські війська перекинули бронетехніку на лівий берег Херсонщини

0
Українські війська перекинули бронетехніку на лівий берег Херсонщини
Українські військові

Українські війська перекинули обмежену кількість бронетехніки на східний (лівий) берег Херсонської області та продовжують більш масштабні, ніж зазвичай, наземні операції за участю легкого піхотного угруповання приблизно батальйонного розміру. На Бахмутському напрямку захисники уразили техніку та окопи ворога

Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

Відомо, що рота ударних БпАК “АХІЛЛЕС” 92 ОШБр на Бахмутському напрямку уразила 11 одиниць техніки та 2 окопи ворога за допомогою FPV-дронів.

Українські війська перекинули обмежену кількість бронетехніки на східний (лівий) берег Херсонської області та продовжують більш масштабні, ніж зазвичай, наземні операції за участю легкого піхотного угруповання приблизно батальйонного розміру. На Бахмутському напрямку захисники уразили техніку та окопи ворогаУкраїнські війська перекинули обмежену кількість бронетехніки на східний (лівий) берег Херсонської області та продовжують більш масштабні, ніж зазвичай, наземні операції за участю легкого піхотного угруповання приблизно батальйонного розміру. На Бахмутському напрямку захисники уразили техніку та окопи ворога.

Впродовж доби Сили оборони знищили 780 російських військових. Загальні втрати особового складу ворога складають 307640 осіб.