Нещодавно вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 6 взяли участь у чемпіонаті Європи з шахів серед юнаків до 8 років, який відбувався в місті Мамая, Румунія. У цих змаганнях шестирічний Артем Кучер завоював бронзову медаль, а восьмирічний Олександр Шабунін посів 12-ту позицію.

Директор спортшколи № 6 Микола Боднар повідомив, що чемпіонат Європи з шахів серед юнаків та дівчат включав вікові категорії 8, 10, 12, 14, 16 і 18 років. Загалом на змагання приїхало 928 учасників, з яких 40 представляли Україну.

“Вінницю представляли чемпіон України до 8 років Артем Кучер і срібний призер Олександр Шабунін. В їхній групі змагалися 86 молодих гросмейстерів з 45 країн Європи. Наших хлопців можна пишатися – вони почали чемпіонат з перемог, але далі результати були різними. Ми раді успіхам наших спортсменів і вітаємо Артема Кучера з бронзовою медаллю та Олександра Шабуніна за його 12-те місце”, – сказав Микола Боднар.

Директор також відзначив, що Вінницька міська дитячо-юнацька спортивна школа № 6 має гарну традицію у підготовці переможців та призерів чемпіонатів України, Європи та світу. Тренери вкладають багато зусиль у підготовку молодих шахістів. Тренера Артема Кучера – Михайло Шафір, Микола Боднар та Володимир Вусатюк. Тренери Олександра Шабуніна – Сергій Бутивський і Володимир Вусатюк.

Попередня публікаціяДо Дня захисників і захисниць України у Вінниці відбудеться прем’єра документальної стрічки «Вовк. Страху нема»
Наступна публікаціяСезонний рецепт — запечена свинина з виноградом

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я