28 вересня в Кінотеатрі «Родина» у Вінниці відбудеться прем’єра фільму «Вовк. Страху нема», присвячена до Дня захисників і захисниць України. Цей незалежний авторський фільм був створений з участю командирів та воїнів бойових підрозділів Сил спеціальних операцій ЗСУ.

У фільмі розкривається філософія захисника України та воїна ССО ЗСУ, а також історична правда про наших предків і сучасників. Робота над стрічкою тривала три роки і була результатом співпраці між українськими кіномістками Анною Мартиненко та Тетяною Кулаковською та командуванням, командирами бойових підрозділів та воїнами Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Кожен епізод цієї стрічки – це справжній репортажний момент, і обличчя та голоси героїв збережено в анонімності. Військовослужбовці Повітряних Сил ЗСУ надали озвучування екранізованій багатокомпонентній операції “Вовк”.

Фільм розповідає про історію України, включаючи події, такі як Голодомор та початок війни в Україні 2014 року. Сил спеціальних операцій ЗСУ є частиною родини SOF NATO, і партнери країн НАТО вже зробили і продовжують робити багато для тренування та розвитку ССО в Україні.

Стрічка розкриває історичний контекст репресивних дій радянської влади щодо української мови, культури, інтелігенції та Голодомору, і демонструє способи, якими російські окупанти намагалися знищити український народ. Фільм висвітлює історію війни і ставить перед собою завдання просвітити глядача, підвищити національно-патріотичний дух та зберегти історичну пам’ять.

Учасники фільму зафіксували військову просвіту, національно-патріотичне виховання та культивування іміджу захисника України. Фільм увічнює воїнів ССО ЗСУ, які віддали своє життя за свободу та незалежність України.

Фільм буде показано у МКП “Кінотеатр «Родина»” у Вінниці з 28 вересня по 4 жовтня о 14:00.

Попередня публікаціяУ Вінниці продовжують розчищати малі річки
Наступна публікаціяШестирічний вінничанин Артем Кучер став бронзовим призером чемпіонату Європи з шахів

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я