На Вінниччині, у Подільському регіональному центрі онкології, була створена нова реанімаційна палата. Ця нова палата почала свою роботу у відділенні хіміотерапії і обладнана сучасним медичним обладнанням, що дозволить врятувати життя пацієнтів.

Про це повідомляє Подільський регіональний центр онкології.

Це стане важливим кроком у поліпшенні медичних послуг, які надаються центром. Реанімаційна палата створена віддільно від хіміотерапійного відділення та оснащена новітнім обладнанням. Це буде незамінним ресурсом для надання термінової допомоги пацієнтам із складними медичними станами, які перебувають на лікуванні.

Цей крок став можливим завдяки спільним зусиллям медичного персоналу та адміністрації центру. За словами медичного директора з питань якості надання медичної допомоги, ця ініціатива є частиною стратегії покращення якості надання медичних послуг і розширення можливостей для лікування онкологічних хвороб у Подільському регіональному центрі онкології.

Нова реанімаційна палата вже обладнана всім необхідним для надання термінової медичної допомоги. Монітор пацієнта дозволяє стежити за станом їх здоров’я, що дозволяє своєчасно реагувати на будь-які аномалії. Шприцевий дозатор допомагає контролювати інфузію ліків точно, забезпечуючи безпеку та ефективність лікування. Присутність дефібрилятора та швидкого доступу до медичних інструментів допоможе медичному персоналу швидко реагувати на критичні ситуації.

Завдяки цій новій реанімаційній палаті пацієнти тепер отримають надійний захист навіть у найскладніші моменти свого лікування. Це дозволить надавати термінову медичну допомогу безпосередньо на місці, що відчутно знизить ризик і покращить результати лікування.

Попередня публікаціяМрієте стати частиною великої спортивної родини у Вінниці? Чекаємо вас у МДЮСШ № 1
Наступна публікація

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я