9-річна вінничанка Каріна Крижанівська здобула гран-прі та багато перемог на різних музичних конкурсах.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Дівчинка навчається у Вінницькій дитячій школі мистецтв, показала вражаючі досягнення цього року в області музичного мистецтва, зокрема в грі на фортепіано. Вона була визнана переможницею у численних міжнародних і Всеукраїнських конкурсах. Крім того, її робота була відзначена головним призом – Гран-прі, а також вона отримала кілька дипломів першого ступеня.

Юна піаністка навчається в мистецькій школі вже п’ять років, де розвиває свій талант на фортепіано.

За навчальний рік Каріна здобула перемоги у наступних конкурсах:

V Міжнародний двотуровий фортепіанний конкурс «Piano-Art» (Словаччина) – диплом лауреата 1 премії;

II Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Хіт Фонтан» – Гран-прі;

Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Таланти твої, Україно!» – диплом лауреата 1 премії;

Міжнародний конкурс мистецтв «Євро весна» – диплом лауреата 1 премії;

Міжнародний конкурс мистецтв «Star Market» – диплом лауреата 2 премії.

Викладачка Вероніка Плотко розповіла, що її знайомство з Каріною Крижанівською було результатом випадкової зустрічі.

«В один день Каріна з’явилася на підготовчому відділі і, насправді, не планувала вивчати гру на фортепіано. Вона хотіла займатися мистецтвом для загального розвитку. Однак, коли вона вперше почула, як одна з моїх учениць грала музичний твір, вона вирішила, що також хоче навчитися грати на цьому інструменті», – розповіла Вероніка Плотко.

 

Викладачка дівчинки відзначила, що участь у музичних конкурсах – це можливість продемонструвати свої досягнення та здатність працювати над собою. «Каріна є надзвичайно талановитою та старанною дитиною. Вона дуже емоційна та відкрита, і працювати з нею – це справжнє задоволення. Вона також показує зацікавленість у читанні, співі, малюванні та займається спортом, зокрема тхеквондо. Вона підходить до навчання з великою ретельністю для досягнення нових вершин у музичній сфері», – додала викладачка.

Сама Каріна Крижанівська розповіла, що у майбутньому мріє стати професійною піаністкою та виступати на сцені. «Я безмежно вдячна своїй викладачці, пані Вероніці, за те, що вона ділиться з нами, своїми учнями, своїм невичерпним досвідом, робить кожне заняття цікавим та незабутнім. Навчання у музичній школі приносить мені радість, розширює мої можливості спілкування. Музика надихає мене та піднімає настрій. Окрім знань, я отримую великий позитивний заряд. Я також висловлюю подяку нашим ЗСУ за можливість навчатись та розвиватись у вільній, незалежній державі!»

Попередня публікаціяСучасне обладнання для хіміотерапії: відкриття реанімаційної палати на Вінниччині
Наступна публікаціяВінницька Виставка «Ретро по-вінницьки» збирає кошти на безпілотник для ЗСУ

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я