Діти з Ладижина проявили великий патріотизм та волонтерський дух, плетучи браслети та інші прикраси, щоб зібрати гроші на підтримку Збройних сил України. Одному з юних ладижинців, Данилу Білоусу разом з друзями вже вдалося зібрати 715 гривень, які вони передали для потреб армії.

Про це повідомляє Ладижинська територіальна громада.

Днями хлопчик завітав до бухгалтерії міської ради аби віддати кошти на потреби ЗСУ. Це вже другий раз, коли Данило долучається до такої благородної справи. Діти не лише плетуть браслети, а й виготовляють кільця, сережки та інші прикраси. Вони змінили техніку плетіння, створюючи навіть браслети подвійного плетіння. Цей молодий волонтерський колектив робить все можливе, щоб допомогти українській армії та сприяти об’єднанню для досягнення перемоги.

«Поки тривають канікули, юні волонтери увесь свій час присвячують роботі. Передані кошти зарахували на благодійний рахунок. Пишаємося вчинком діток. Разом до Перемоги!»,– йдеться у повідомленні.

Попередня публікаціяЦНАП “Прозорий офіс” Вінницької міської ради підтримує інклюзивність та надає послуги для осіб з інвалідністю
Наступна публікаціяТимчасові відключення води у Вінниці через ремонтні роботи

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я