У Вінниці продовжують здійснювати заходи для покращення доступності адміністративних послуг для всіх громадян, зокрема для осіб з інвалідністю. Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) “Прозорий офіс”, який діє під патронатом Вінницької міської ради, долучився до національної стратегії створення безбар’єрного середовища в Україні.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Однією з ініціатив є впровадження системи відеозв’язку, спільно з Всеукраїнською громадською організацією осіб з інвалідністю зі слуху “Українське товариство глухих”. Ця система дозволяє здійснювати дистанційний зв’язок з професійним перекладачем жестової мови.

Тепер усім мешканцям міста, незалежно від їхніх можливостей говорити, стало можливим отримати якісну консультацію фахівців ЦНАПу. Для цього адміністратори використовують спеціальний додаток на смартфоні, що забезпечує відеозв’язок з кваліфікованим сурдоперекладачем. Це інноваційне рішення сприяє зручному та ефективному спілкуванню між спеціалістами та відвідувачами ЦНАПу.

Директорка департаменту адміністративних послуг, Ірина Копчук, підкреслює, що впровадження таких заходів допомагає створити середовище рівних можливостей та забезпечити якісне обслуговування всіх жителів міста. Це ще один крок до створення безбар’єрного середовища, яке підтримує інклюзивність та доступність для всіх громадян.

Попередня публікаціяМаринований перець: рецепт для любителів домашніх консервацій
Наступна публікаціяДанило Білоус та його друзі з Вінниччини виготовляють прикраси, щоб підтримати українську армію

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я