Учень із Харкова влаштовує вуличні концерти на Вінниччині для допомоги військовим

Ілля Різник
Ілля Різник

У Вінниччині молодий хлопець із Харкова, Ілля Різник, створив незвичайний спосіб допомоги військовим. Під час конфлікту на сході України, тисячі людей втратили свої домівки, серед них і родина Іллі. Вони змушені були залишити рідне місто через ворожі обстріли і переселитися до села на Вінниччині.

Про це повідомляє Вінниця Інфо.

Середній син родини, 13-річний Ілля, вирішив не залишати себе бездіяльним у ці складні часи. Він самотужки вивчив гру на гітарі і влаштовує вуличні концерти на центральній площі Тульчина. Граючи патріотичні пісні, Ілля збирає кошти на потреби Збройних Сил України.


Ідея підлітка виявилася дуже вдалим кроком. Щотижня він виходить на вулиці з гітарою та виконує свою музику. Вже за короткий час він зібрав понад 10 000 гривень, які передав волонтерам Тульчинської сотні.

Поза цією акцією, Ілля також займається у місцевому театрі “Котигорошко” та танцювальному колективі “Вітерець”. Він не тільки допомагає воїнам, а й мріє повернутися додому, в мирний Харків, і продовжити свою творчу діяльність там.

За словами Іллі, він бажає не лише стати музикантом, але й внести свій вклад у перемогу над ворогом. Ця історія показує, що хоча Ілля є лише підлітком, його воля та рішучість можуть внести значний внесок в допомогу військовим та відновленню миру в Україні.

Попередня публікаціяЗеленський продовжив воєнний стан та мобілізацію
Наступна публікаціяВінниця впроваджує «берлінські подушки»: інноваційний крок для безпеки пішоходів

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я