Вінниця впроваджує «берлінські подушки»: інноваційний крок для безпеки пішоходів

берлінські подушки
берлінські подушки

У Вінниці з’явилися перші “берлінські подушки” на дорозі, які мають забезпечити безпеку пішоходів та контролювати швидкість легкових автомобілів. Ці спеціальні засоби встановлені поруч з ліцеєм №19 і призначені для регулювання руху транспорту у потенційно небезпечних місцях, де є загроза наїзду на пішоходів.

Про це повідомляє Вінницька міська рада. 

Департамент транспорту та міської мобільності Вінниці наголошує, що вони спочатку встановлюватимуть ці “берлінські подушки” біля навчальних закладів, оскільки безпека дітей на дорозі має велике значення, особливо з приходом навчального року.

Ця ініціатива вже успішно використовувалася в інших містах України. Одна з головних переваг цих засобів – вони впливають на швидкість легкових автомобілів, не створюючи перешкод для громадського транспорту або екстрених служб. Крім того, вони не завдають шкоди автомобілям, як це може бути у випадку зі звичайними “лежачими поліцейськими”.

Ця нова конструкція також не заважатиме велосипедистам, адже вони зможуть легко об’їжджати її.

Зусилля Вінниці створити комфортні та безпечні умови для мешканців продовжуються. Раніше місто вже впроваджувало ініціативи, спрямовані на мінімізацію аварій з пішоходами, такі як облаштування припіднятої проїзної частини в зоні трамвайних зупинок за віденським типом.

Попередня публікаціяУчень із Харкова влаштовує вуличні концерти на Вінниччині для допомоги військовим
Наступна публікаціяВінницька громада шукає нових друзів на міжнародній виставці ReBuild Ukraine powered by Energy

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я