Військові у вінницькій лікарні отримали подарунки та підтримку від громадських організацій

символічні подарунки
символічні подарунки

Представники Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування відвідали військових, які отримують лікування в місцевій лікарні. Вони привезли з собою необхідні речі та символічні подарунки, серед яких були ручно зроблені обереги, комплекти білизни, гігієнічні засоби та солодощі. Медичний персонал спільно з організаторами визначив, які речі будуть корисними для пацієнтів, що перебувають на стаціонарному лікуванні в травматологічних і нейрохірургічних відділеннях.

Про це повідомляє Вінницька міська рада. 

Під час відвідування було відзначено свято Маковея – Медового спаса. Директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова наголосила на важливості підтримки поранених Захисників і Захисниць та висловила вдячність за їхню відданість у захисті країни.

Кожен військовий-пацієнт отримав ручно зробленого янгола-охоронця від вінницьких бабусь і дідусів. У цих оберегах були використані сушені м’ята та меліса, які відомі у народній медицині своїми цілющими та заспокійливими властивостями.

Військові висловили вдячність за підтримку та позитивно оцінили ініціативу місцевих мешканців. Один з пацієнтів, пан Юрій, зауважив, що ця увага значить для них багато, і цінує те, що вони не були забуті у цей важкий час.

Заступник медичного директора лікарні Ігор Мельник підкреслив важливість таких візитів та наголосив, що допомога, надана організаціями та фізичними особами, є дуже цінною для пацієнтів і позитивно впливає на їхнє самопочуття та настрій під час лікування.

Попередня публікаціяУ Вінниці учні та вчителі ліцею організували пошив допомоги для бійців ЗСУ
Наступна публікаціяМіністерство освіти запроваджує новий навчальний курс для школярів про мінну безпеку

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я