Міністерство освіти запроваджує новий навчальний курс для школярів про мінну безпеку

Мінні поля
Мінні поля

Міністерство освіти та науки спільно з ЮНІСЕФ працюють над практикумом з мінної безпеки для школярів. Вже готовий посібник для вчителів, який допоможе їм підготувати та провести уроки з цієї теми. Ініціатива спрямована на забезпечення безпеки дітей в умовах навчального середовища, надання інформації про мінну небезпеку та викладання правил поводження в таких ситуаціях.

Про це повідомляє Міністерство в Фейсбуці.

Приблизно 30% території України мають потенційну небезпеку через наявність вибухових предметів. За даними моніторингової місії ООН з прав людини в Україні, до 30 липня вже 100 дітей постраждали від мін та інших вибухонебезпечних предметів.

Мета ініціативи – забезпечити всіх школярів необхідними знаннями та навичками для безпечної поведінки в умовах, де може бути небезпека через міни. Для цього розробляється практикум із мінної безпеки, а також онлайн-курс для вчителів, які будуть навчати дітей різних вікових груп.

Вчителі вже мають доступ до посібників з детальними планами та презентаціями для уроків з мінної безпеки, розробленими ЮНІСЕФом та партнерами. Окрім цього, спільно з дитячими психологами та експертами в мінній просвіті, були створені інтерактивні матеріали, які допомагають дітям зрозуміти правила безпечної поведінки на територіях, де можуть знаходитись міни.

Серед розроблених матеріалів – інтерактивні онлайн-уроки для дистанційного навчання, поради від психологів для спілкування з дітьми на тему вибухонебезпечних предметів, брошури з завданнями для підлітків, загадки та ігри для дітей різних вікових груп, мультфільми, відео з псом Патроном та саперами, а також інформаційні постери.

Ця ініціатива важлива для забезпечення безпеки дітей та надання їм необхідних знань для уникнення ризику під час перебування на відпочинку або в навчальному середовищі, де можуть бути міни та вибухонебезпечні предмети.

Попередня публікаціяВійськові у вінницькій лікарні отримали подарунки та підтримку від громадських організацій
Наступна публікаціяПʼять вільних місць: вінничан та гостей міста запрошують на захоплюючу екскурсію

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я