У Вінниці для сорока дітей з родин переселенців влаштували кінні прогулянки та екскурсію міні-зоопарком. В такий спосіб дітям дають емоційну розрядку та психологічне розвантаження від пережитого стресу.

Про це повідомляє  Суспільне.

Соціальний проєкт ініціювала Міжнародна організація з міграції у Вінниці. Фахівець з психічного здоровʼя організації Віталій Бєлов говорить, що у таких спосіб хочуть надати можливість дітям і дорослим провести час із користю.

«Це сімейний проєкт. Тут можна покататися, пройти психологічні тренінги, провести часом разом. Ми сприяємо тому, щоб в родинах зміцнювалися зв’язки і створювалось коло підтримки», — каже Віталій Бєлов.

У заході взяли участь діти з Донецької, Харківської, Луганської та Херсонської областей. Кататися верхи спробував 4-річний Захар. Мама хлопчика Марія говорить, що з Луганська до Вінниці приїхали торік. Такі прогулянки вважає корисними і для дітей, і для дорослих.

«Думаю, що йому дуже подобається імені подобається. Він спочатку боявся. Потім заліз, казав , що не боїться», — каже мати хлопчика.

Також на території клубу є міні контактний зоопарк, де мешкають поні, кози, голуби, віслюк, єнот та лисиця. Наприкінці для дітей провели майстер-клас з виготовлення брелоків.

Попередня публікація «Як молоді вистояти в потоці шкідливої інформації»: вінничан запрошують відвідати тренінг
Наступна публікаціяУ Вінниці презентують збірку письменника та видавця Романа Малиновського «Солодке життя»

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я